TDK-LAMBDA PF1500B-360
Kód: PF1500B-360Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 96,5% |
| Výstupný prúd: | 2,8A |
| Doplnkové funkcie: | remote sense |
| Montáž: | PCB |
| Napájacie napätie: | 85...265V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | průmysl |
| Zhoda s normou: | CE, UL, CSA, IEC |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 117x61x12,7mm |
| Výkon: | 1,512kW |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)