XP POWER VET30US120C2-JA
Kód: VET30US120C2-JA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.2 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 87%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,5m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 2,5A
Napájacie napätie: 90...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovná teplota: 0...60°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 115x48x32,5mm
Výkon: 30W
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 2,5A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 30W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Vnější rozměry: 115x48x32,5mm
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Účinnost: 87%
Pracovní teplota: 0...60°C
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Výstupní napětí: 12V DC