XP POWER APM240PS15C2-8
Kód: APM240PS15C2-8Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné prúdové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 92% |
| Dĺžka výstupnej šnúry: | 1m |
| Druh napájacieho zdroja: | desktopový, síťový |
| Druh vstupného kontaktu: | IEC C8 |
| Druh vývodu: | MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch |
| Max. výstupný prúd: | 14,4A |
| Napájacie napätie: | 80...264V AC |
| Obsah súpravy: | bez síťového kabelu |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Použitie: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovná teplota: | -30...60°C |
| Prevedenie konektoru: | přímý |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Zhoda s normou: | Energy efficiency Level VII |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 168x73x31,5mm |
| Výkon: | 240W |
| Výstupné napätie: | 15V DC |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)