WEIDMÜLLER 1165830000-WEI-0
Kód: 1165830000-WEI-0Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnosť: | 81% |
| Výstupný prúd: | 8,5A |
| Elektrické pripojenie: | šroubové |
| Izolačné napätie: | 3kV |
| Pracovná teplota: | -20...70°C |
| Stupeň krytia: | IP20 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 164x97,5x40mm |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupné napätie: | 12V |



-3.jpg?68d3d670)