Vzorka ALP Bond A2 0,7 4mm strieborná9006/primer
Kód: 3300911Podrobný popis
Vzorka ALP Bond dosky (0,7/4mm, strieborná RAL 9006/primer). Ideálna voľba pre fyzické overenie farby a materiálu, vďaka ktorej získate istotu pred vašou konečnou realizáciou.
Rozmer vzorky je 85x47 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vzorky bond |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Dostupnost: | Skladom |
| Farba 1. strany: | Silver |
| RAL 1. strany: | RAL 9006 |
| Farba 2. strany: | Základná (Primer) |
| Rozmer šírka: | 47 mm |
| Rozmer dĺžka: | 85 mm |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Typ jadra: | Minerálne jadro A2 |
| Hrúbka hliníka: | 0,7 mm |
| Krycia fólia: | Na jednej strane |



-3.jpg?68d3d670)