Vzorka ACP Bond 0,3 3mm kartáčovaná-strieborná/biela9003
Kód: 3300924Podrobný popis
Vzorka ACP Bond dosky (0,3/3mm, kartáčovaná strieborná/biela RAL 9003). Ideálna voľba pre fyzické overenie farby a materiálu, vďaka ktorej získate istotu pred vašou konečnou realizáciou.
Rozmer vzorky je 85x47 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vzorky bond |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Dostupnost: | Skladom |
| Farba 1. strany: | Strieborný kartáč |
| Farba 2. strany: | Biela |
| RAL 2. strany: | RAL 9003 |
| Rozmer šírka: | 47 mm |
| Rozmer dĺžka: | 85 mm |
| Hrúbka celkom: | 3 mm |
| Typ jadra: | LDPE |
| Hrúbka hliníka: | 0,3 mm |
| Krycia fólia: | Na oboch stranách |



-3.jpg?68d3d670)