Vzorka ACP Bond 0,08 1mm biela9003N/primer
Kód: 3300918Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doskové materiály |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Dostupnost: | Skladom |
| Farba 1. strany: | Biela |
| RAL 1. strany: | RAL 9003 |
| Farba 2. strany: | Základná (Primer) |
| Rozmer šírka: | 47 mm |
| Rozmer dĺžka: | 85 mm |
| Hrúbka celkom: | 1 mm |
| Typ jadra: | LDPE |
| Hrúbka hliníka: | 0,08 mm |
| Krycia fólia: | Na jednej strane |



-3.jpg?68d3d670)