Vzorka ACP Bond FR 0,5 4mm strieborná9006/biela9010
Kód: 3300912Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doskové materiály |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Dostupnost: | Skladom |
| Farba 1. strany: | Silver |
| RAL 1. strany: | RAL 9006 |
| Farba 2. strany: | Biela |
| RAL 2. strany: | RAL 9010 |
| Rozmer šírka: | 47 mm |
| Rozmer dĺžka: | 85 mm |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Typ jadra: | FR jadro |
| Hrúbka hliníka: | 0,5 mm |
| Krycia fólia: | Na oboch stranách |



-3.jpg?68d3d670)