TRACO POWER TXN100PF-136
Kód: TXN100PF-136Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Výstupný prúd: | 2,77A |
| Doplnkové funkcie: | PFC |
| Izolačné napätie: | 3kV |
| Napájacie napätie: | 90...264V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | průmysl |
| Zhoda s normou: | cURus |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupné napätie: | 36V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)