TRACO POWER TXN1000-115
Kód: TXN1000-115Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 89% |
| Výstupný prúd: | 64A |
| Doplnkové funkcie: | PFC |
| Izolačné napätie: | 3kV |
| Napájacie napätie: | 90...264V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | průmysl |
| Pracovná teplota: | -30...70°C |
| Zhoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 127x230x40,5mm |
| Výkon: | 960W |
| Výstupné napätie: | 15V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)