TRACO POWER TXLN500-105
Kód: TXLN500-105Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.11 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 84% |
| Výstupný prúd: | 90A |
| Elektrické pripojenie: | šroubové |
| Izolačné napätie: | 3kV |
| Napájacie napätie: | 85...264V AC |
| Pracovná teplota: | -30...70°C |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 450W |
| Výstupné napätie: | 5V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)