TRACO POWER TXLN060-130
Kód: TXLN060-130Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 84% |
| Výstupný prúd: | 2A |
| Elektrické pripojenie: | šroubové |
| Izolačné napätie: | 3kV |
| Pracovná teplota: | -20...70°C |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 60W |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)