TRACO POWER TSP600-136
Kód: TSP600-136Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 87% |
| Výstupný prúd: | 16,5A |
| Druh napájacieho zdroja: | na lištu DIN |
| Elektrické pripojenie: | svorkovnice |
| Montáž: | šroubové svorky |
| Napájacie napätie: | 85...264V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Pracovná teplota: | -25...40°C |
| Rada výrobcu: | TSP |
| Stupeň krytia: | IP20 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 165x125mm |
| Výkon: | 600W |
| Výstupné napätie: | 36V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)