TRACO POWER TPP450-153A-M
Kód: TPP450-153A-MPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 94% |
| Výstupný prúd: | 8,55A |
| Napájacie napätie: | 85...264V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Pracovná teplota: | -40...85°C |
| Rada výrobcu: | TPP 450A |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 127x40,1x76,2mm |
| Výkon: | 450W |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)