TRACO POWER TPP300-118A-M
Kód: TPP300-118A-MPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 93% |
| Výstupný prúd: | 16667mA |
| Napájacie napätie: | 85...265V AC |
| Rada výrobcu: | TPP 300A-M |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 300W |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)