TRACO POWER TCL060-148C
Kód: TCL060-148CPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 88% |
| Výstupný prúd: | 1,25A |
| Druh napájacieho zdroja: | na lištu DIN |
| Montáž: | šroubové svorky |
| Napájacie napätie: | 85...264V AC, 85...375V DC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Pracovná teplota: | -10...70°C |
| Rada výrobcu: | TCL |
| Stupeň krytia: | IP20 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 100x75x45mm |
| Výkon: | 60W |
| Výstupné napätie: | 48V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)