TDK-LAMBDA ZWS15C-12
Kód: ZWS15C-12Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Otvorené napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 83% |
| Výstupný prúd: | 1,7A |
| Druh napájacieho zdroja: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Izolačné napätie: | 3kV |
| Napájacie napätie: | 85...265V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Pracovná teplota: | -10...70°C |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojov: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 20,4W |
| Výstupné napätie: | 12V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)