TDK-LAMBDA HWS3000GT-24
Kód: HWS3000GT-24Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 91% |
| Výstupný prúd: | 125A |
| Doplnkové funkcie: | PFC |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Elektrické pripojenie: | svorkovnice |
| Izolačné napätie: | 3kV |
| Napájacie napätie: | 170...265V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | průmysl |
| Pracovná teplota: | -20...70°C |
| Rada výrobcu: | HWS |
| Zhoda s normou: | CE |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojov: | aktivní chlazení |
| Vonkajšie rozmery: | 269x150x61mm |
| Výkon: | 3kW |
| Výstupné napätie: | 24V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)