TDK-LAMBDA GUS600-36
Kód: GUS600-36Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 95% |
| Výstupný prúd: | 16,7A |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Elektrické pripojenie: | svorkovnice |
| Izolačné napätie: | 3kV |
| Napájacie napätie: | 85...264V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Pracovná teplota: | -20...70°C |
| Zhoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojov: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 601,2W |
| Výstupné napätie: | 36V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)