TDK-LAMBDA CUS500M1-19
Kód: CUS500M1-19Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Otvorené napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 95,5% |
| Výstupný prúd: | 15,8A |
| Druh napájacieho zdroja: | nezakrytovaný |
| Izolačné napätie: | 4kV |
| Napájacie napätie: | 85...265V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovná teplota: | -20...70°C |
| Rada výrobcu: | CUS500M1 |
| Zhoda s normou: | CE |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojov: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 501,6W |
| Výstupné napätie: | 19V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)