TDK-LAMBDA CUS350MP-1000-30
Kód: CUS350MP-1000-30Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Otvorené napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.77 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 94% |
| Výstupný prúd: | 11,65A |
| Doplnkové funkcie: | remote sense |
| Izolačné napätie: | 4kV |
| Napájacie napätie: | 120...370V DC, 85...265V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovná teplota: | -20...70°C |
| Rozsah výstupných napätí: | 27...30V DC |
| Zhoda s normou: | CE |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojov: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 0,35kW |
| Výstupné napätie: | 30V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)