TDK-LAMBDA CUS250M-48-AJ
Kód: CUS250M-48-AJPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 94% |
| Výstupný prúd: | 5,2A |
| Doplnkové funkcie: | PFC |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Izolačné napätie: | 4kV |
| Napájacie napätie: | 80...264V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovná teplota: | -20...85°C |
| Rozmery: | 2"x4" |
| Rozsah výstupných napätí: | 48...52,8V DC |
| Rada výrobcu: | CUS250M |
| Zhoda s normou: | CE |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Výstupné napätie: | 48V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)