TDK-LAMBDA CUS250M-24-C
Kód: CUS250M-24-CPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Otvorené napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 94% |
| Montáž: | šroub M3 |
| Napájacie napätie: | 85...264V AC |
| Pracovná teplota: | -20...85°C |
| Rozmery: | 2"x4" |
| Rozsah výstupných napätí: | 24...26,4V DC |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)