TDK-LAMBDA CUS1200M-36
Kód: CUS1200M-36Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 95,5% |
| Výstupný prúd: | 33,3A |
| Doplnkové funkcie: | remote sense |
| Izolačné napätie: | 4kV |
| Napájacie napätie: | 85...264V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovná teplota: | -20...70°C |
| Zhoda s normou: | CE |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojov: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 1,199kW |
| Výstupné napätie: | 36V |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)