Snímací rámček rovný elox 20x20mm 1660
Kód: 75451Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hliníkový snímací rámček rovný, eloxovaný. Rozmery 20 x 20 mm. Určený pre snímacie profily: 75406, 75408, 75416, 75418, 75426.
Hliníkové profily Vám zaistia kvalitnú konštrukciu svetelných reklamných boxov. Boxy sú ľahko zostaviteľné a majú vysokú variabilitu použitia. Vyznačujú sa oproti plastu pevnejšou konštrukciou. Ďalšími vlastnosťami sú dlhá životnosť, variabilita zostavenia a estetická úroveň hotového výrobku.
Pri odobratí iba časti tyče účtujeme prirážku 30% k cene odobraného materiálu.
Profil Vám radi naformátujeme podľa vašich požiadaviek. Ponúkame rezanie pod uhlom alebo na rovné. Je možné profil narezať na konkrétnu veľkosť boxu. Všetky rozmery napíšte do poznámok pri kompletizácii objednávky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hliníkové profily |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8596032066500 |
| Dostupnost: | Skladom |
| Farba: | Strieborný elox |
| Rozmer šírka: | 20 mm |
| Rozmer dĺžka: | 6000 mm |
| Hrúbka celkom: | 20 mm |



-3.jpg?68d3d670)