QOLTEC QUOLTEC-53670
Kód: QUOLTEC-53670Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.82 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Max. nabíjací prúd: | 80A |
| Napätie akumulátora: | 12 / 24 / 36V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OCP |
| Použitie: | fotovoltaika |
| Pracovná teplota: | -20...55°C |
| Rozmery: | 115x210x285mm |
| Stupeň krytia: | IP30 |
| Verzia: | s čidlem teploty |
| Vlastnosti nabíjačky: | digitální displej, ovládání nabíječky pomocí Bluetooth ANDROID |
| Výkon: | 1040/2080/3102W |
| Typ napájecího zařízení: | regulátor nabíjení |
| Položka bola vypredaná… | |




