QOLTEC QUOLTEC-52667
Kód: QUOLTEC-52667Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 85% |
| Doplnkové funkcie: | mód opravy akumulátoru, napájecí zdroj |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, Li-FePO4, AGM, GEL (gelový) |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Max. nabíjací prúd: | 12A |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před opačnou polaritou |
| Použitie: | akumulátor 12V |
| Pracovná teplota: | -30...50°C |
| Typ nabíjačky: | mikroprocesorová |
| Vlastnosti nabíjačky: | vestavěný zobrazovač LCD, aktivní chlazení |
| Vstupné napätie: | 220...240V AC |
| Výstupné napätie: | 12V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




