QOLTEC QUOLTEC-52660
Kód: QUOLTEC-52660Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Výstupný prúd: | 0,5A |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, AGM, GEL (gelový) |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Obsah súpravy: | krokodýlky |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením |
| Použitie: | akumulátor 12V, akumulátor 6V |
| Pracovná teplota: | -20...40°C |
| Typ nabíjačky: | pro akumulátorové baterie |
| Vstupné napätie: | 220...240V AC |
| Výkon: | 6W |
| Výstupné napätie: | 6/12V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




