POS POSC05200A-USB
Kód: POSC05200A-USBPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meniče DC/DC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Barva: | černá |
| Účinnosť: | 78,7% |
| Druh napájacieho zdroja: | zásuvkový, síťový |
| Druh vývodu: | USB A |
| Konektory pro stát: | Evropa |
| Max. výstupný prúd: | 2A |
| Napájacie napätie: | 90...264V AC |
| Obchodný názov: | USB nabíječka |
| Ochrana: | protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Pracovná teplota: | 0...40°C |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Rada výrobcu: | POS |
| Zhoda s normou: | Energy efficiency Level VI |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 83x36x23mm |
| Výkon: | 10W |
| Výstupné napätie: | 5V DC |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)