MEAN WELL HLN-60H-48A
Kód: HLN-60H-48A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.43 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90,5%
Výstupný prúd: 0,78...1,3A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...50°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 44...53V DC
Rada výrobcu: HLN-60H
Stupeň krytia: IP64
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 161x61,5x35mm
Výkon: 62,4W
Výstupné napätie: 48V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 62,4W
Výstupní proud: 0,78...1,3A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP64
Vnější rozměry: 161x61,5x35mm
Řada výrobce: HLN-60H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...50°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 90,5%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 48V DC