MEAN WELL HLG-120H-24AB 230V / 24V 5A 120W IP65
Kód: 8812024ABPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje napájania |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.12 kg |
| Dostupnost: | Skladom |
| Rozmer šírka: | 0 mm |
| Rozmer dĺžka: | 0 mm |
| Hrúbka celkom: | 0 mm |
| Celkový výkon / príkon: | 0 W |
| Napätie na vstupe: | 230 |
| Napätie na výstupe: | 12 |
| Výstupný prúd: | 10000 mA |
| Stupeň krytia IP: | 67 |
| Možno formátovať - dosky: | Nie |
| Možno formátovať - profily: | Nie |



-3.jpg?68d3d670)