MEAN WELL GSM25B15-P1J
Kód: GSM25B15-P1J
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.22 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 86%
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 1,66A
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -25...60°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 79x54x33mm
Výkon: 25W
Výstupné napätie: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 1,66A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 25W
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Pracovní teplota: -25...60°C
Účinnost: 86%
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC