MEAN WELL GSM160A48-R7B
Kód: GSM160A48-R7B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.71 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,2m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupný prúd: 3,34A
Napájacie napätie: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -30...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 175x72x35mm
Výkon: 160W
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 3,34A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 160W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 175x72x35mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 94%
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 48V DC