MEAN WELL GS15B-5P1J
Kód: GS15B-5P1J
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.21 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 85%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,8m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 0,83A
Napájacie napätie: 90...264V AC, 135...370V DC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: 0...50°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 100x58,5x32,8mm
Výkon: 15W
Výstupné napätie: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 0,83A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 15W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 100x58,5x32,8mm
Pracovní teplota: 0...50°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 85%
Polarizace: plus uprostřed
Výstupní napětí: 18V DC