MEAN WELL GP25B13A-R1B
Kód: GP25B13A-R1B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.37 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 80%
Výstupný prúd: 2,5A
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,5m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: DIN 5pin
Napájacie napätie: 90...264V AC, 135...370V DC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovná teplota: -20...70°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 107,5x67x36mm
Výkon: 28,1W
Výstupné napätie: 5V DC
Výstupné napätie 2: 12V DC
Výstupné napätie 3: -5V DC
Výstupný prúd 2: 1,2A
Výstupný prúd 3: 0,3A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní proud: 2,5A
Druh vývodu: DIN 5pin
Výkon: 28,1W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Vnější rozměry: 107,5x67x36mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 80%
Napájecí napětí: 135...370V DC
Výstupní napětí 2: 12V DC
Výstupní proud 2: 1,2A
Výstupní napětí 3: -5V DC
Výstupní proud 3: 0,3A
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 5V DC