Hliníkový kompozitní Panel - ACP Bond 0,3 3x1220x3050mm zlaté zrkadlo/biela9003
Kód: 363780Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doskové materiály |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Farba 1. strany: | Zrcadlová zlatá |
| Farba 2. strany: | Biela |
| RAL 2. strany: | RAL ~9003 |
| Rozmer šírka: | 1220 mm |
| Rozmer dĺžka: | 3050 mm |
| Hrúbka celkom: | 3 mm |
| Typ jadra: | LDPE |
| Typ laku: | PES |
| Hrúbka hliníka: | 0,3 mm |
| Krycia fólia: | Na oboch stranách |
| Možno formátovať - dosky: | Ano |
| Možno formátovať - profily: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |




