ESPE ELD90P-9012-211
Kód: ELD90P-9012-211
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.4 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,2m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 7,5A
Napájacie napätie: 90...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Použitie: pro LED osvětlení
Pracovná teplota: -5...40°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 142x60x33mm
Výkon: 90W
Výstupné napätie: 12V DC