ESPE E65P-6524-251
Kód: E65P-6524-251
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.25 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 91%
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,5
Max. výstupný prúd: 2,7A
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: -5...40°C
Prevedenie konektoru: přímý
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 121x53x31mm
Výkon: 65W
Výstupné napätie: 24V DC