BEL VMS2015-BEL
Kód: VMS2015-BELPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Otvorené napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnosť: | 84% |
| Výstupný prúd: | 1,4A |
| Druh meniča: | AC/DC |
| Montáž: | PCB, THT |
| Počet výstupov: | 1 |
| Vonkajšie rozmery: | 60,5x40,6x20,4mm |
| Vstupné napätie: | 90...264V AC |
| Výkon: | 20W |
| Výstupné napätie: | 15V |



-3.jpg?68d3d670)