BEL VGD30D512-BEL-0
Kód: VGD30D512-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.2 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 79%
Výstupný prúd: 4A
Počet výstupov: 2
Použitie: IT
Pracovná teplota: -10...60°C
Zhoda s normou: cURus, CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 30W
Výstupné napätie: 5V
Výstupný prúd 2: 2A