BEL VDRS24048-BEL
Kód: VDRS24048-BELPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.96 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnosť: | 92% |
| Výstupný prúd: | 5A |
| Doplnkové funkcie: | PFC |
| Izolačné napätie: | 4,242kV |
| Max. výstupný prúd: | 5A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | IT |
| Pracovná teplota: | -25...70°C |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 240W |
| Výstupné napätie: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |



-3.jpg?68d3d670)