BEL SWI10B5NBMUB-0
Kód: SWI10B5NBMUB-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Meniče DC/DC
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.12 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupný prúd: 2A
Druh napájacieho zdroja: AC/DC
Max. výstupný prúd: 2A
Montáž: na omítku
Počet výstupov: 1
Použitie: IT
Pracovná teplota: 0...40°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 63,1x22,5x41mm
Výkon: 10W
Výstupné napätie: 5V