BEL HC153AG-BEL
Kód: HC153AG-BELPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Otvorené napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnosť: | 55% |
| Výstupný prúd: | 3A |
| Doplnkové funkcie: | remote sense |
| Druh napájacieho zdroja: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Izolačné napätie: | 3kV |
| Max. výstupný prúd: | 3A |
| Montáž: | na panel |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | IT |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 143x74,9x124mm |
| Vstupné napätie: | 100...264V AC |
| Výkon: | 45W |
| Výstupné napätie: | 15V |



-3.jpg?68d3d670)