BEL ETMA240125UDP5-0
Kód: ETMA240125UDP5-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.26 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupný prúd: 1,25A
Druh napájacieho zdroja: desktopový
Max. výstupný prúd: 1,25A
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: 0...40°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 110x50x30mm
Výkon: 30W
Výstupné napätie: 24V