ams OSRAM OTIDALI802202402-1
Kód: OTIDALI802202402-1Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupný prúd: | 2,1A |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Elektrické pripojenie: | Push-in |
| Montáž: | přišroubováním |
| Napájacie napätie: | 176...276V DC |
| Pracovná teplota: | -25...45°C |
| Rada výrobcu: | OT |
| Stupeň krytia: | IP20 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 360x30x21mm |
| Výkon: | 80W |
| Výstupné napätie: | 54V |



-3.jpg?68d3d670)