OMRON S8VKX06024EI-OMR-0
Kód: S8VKX06024EI-OMR-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; průmysl; 60W; Uvýst: 24VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 86% |
| Výstupní proud: | 2,5A |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Max. výstupní proud: | 2,5A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 90...350V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -40...70°C |
| Řada výrobce: | S8VK-X |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 40x92x90mm |
| Vstupní napětí: | 100...240V AC |
| Výkon: | 60W |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Použití: | průmysl |
| Výkon: | 60W |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výstupní proud: | 2,5A |
| Napájecí napětí: | 90...350V DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 40x92x90mm |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...70°C |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Účinnost: | 86% |
| Řada výrobce: | S8VK-X |
| Vstupní napětí: | 100...240V AC |
| Max. výstupní proud: | 2,5A |




