MEAN WELL GSM40B07-P1J
Kód: GSM40B07-P1J
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.31 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 85,5%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 5,34A
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -30...60°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 125x50x31,5mm
Výkon: 40W
Výstupné napätie: 7,5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 5,34A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 40W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 85,5%
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 7,5V DC