LVSUN AC/DC-LV15/2.4
Kód: AC/DC-LV15/2.4
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.22 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 82,7%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,2m
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupný prúd: 2,4A
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: -35...60°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 80x44x44mm
Výkon: 36W
Výstupné napätie: 15V DC
Konektory pro stát: Evropa
Napájecí napětí: 100...240V AC
Vnější rozměry: 80x44x44mm
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 2,4A
Účinnost: 82,7%
Polarizace: plus uprostřed
Druh vývodu: 5,5/2,1
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výkon: 36W
Pracovní teplota: -35...60°C