LVSUN AC/DC-LV12/1
Kód: AC/DC-LV12/1
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.12 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 82,7%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,26m
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupný prúd: 1A
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: -35...60°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 67x44x44mm
Výkon: 12W
Výstupné napätie: 12V DC
Konektory pro stát: Evropa
Vnější rozměry: 67x44x44mm
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 1A
Účinnost: 82,7%
Polarizace: plus uprostřed
Druh vývodu: 5,5/2,1
Délka výstupní šňůry: 1,26m
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výkon: 12W
Pracovní teplota: -35...60°C