LVSUN AC/DC-LV12/0.5
Kód: AC/DC-LV12/0.5
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Meniče DC/DC
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 82,7%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,26m
Druh napájacieho zdroja: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupný prúd: 0,5A
Napájacie napätie: 100...240V AC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: -35...60°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level V
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 67x44x44mm
Výkon: 6W
Výstupné napätie: 12V DC
Konektory pro stát: Evropa
Vnější rozměry: 67x44x44mm
Výstupní napětí: 12V DC
Provedení konektoru: přímý
Shoda s normou: Energy efficiency Level V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 0,5A
Účinnost: 82,7%
Polarizace: plus uprostřed
Druh vývodu: 5,5/2,1
Délka výstupní šňůry: 1,26m
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 100...240V AC
Ochrana: protizkratové SCP
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výkon: 6W
Pracovní teplota: -35...60°C